Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Dopravu máte ZDARMA

Partnerem webu je e-shop s LED osvětlením

Běžný topný panel T

Běžné elektrické topné panely s akumulací série T mají výšku 62 cm, tloušťku 8 cm a jsou dodávány v mnoha šířkách od 41cm do 162,5cm. Výkonové rozpětí těchto topných panelů série T je od 500W do 3000W.

Nízký topný panel TN

elektrický topný panel nízký

Nízký typ topných panelů se sníženou výškou 38cm, standardní tloušťkou 8 cm a šířkou od 41cm do 162,5cm. Výkon se u tohoto typu topných panelů pohybuje mezi hodnotami 400W a 2500W.

Mezi atypické akumulační topné panely řadíme:
 
Vysoký topný panel TL
Série TL je označení pro vysoké elektrické topné panely s akumulací. Jejich mírně atypický tvar dává větší možnost pracovat s prostorem. Výška topných panelů série TL je 122cm, šířka se pohybuje v rozmezí 41 až 68,5cm a tloušťka panelu je 8cm. Výkon panelů typu TL se pohybuje od 1000W do 2500W.
 

Dvojitý topný panel TD
Dvojitý topný panel série TD má stejnou výšku 62cm jako běžný topný panel, avšask tloušťka 13cm umožnila zachovat stejný výběr výkonů při kratším provedení. Šířka panelů je od 41 do 99,5cm. Výkony různých typů panelů série TD se pohybují od 1000W do 3000W.
 

Dvojitý nízký topný panel TK
Nejnižší verze topných panelů nabízí další možnosti umístění topných panelů. S výškou pouhých 23cm, tloušťkou 13cm a šířkou v rozmezí od 68,5 do 162,5cm je tento typ panelů vhodný pod vysoká okna a podobně. Panely série TK vyrábíme ve výkonech 1000W až 2500W.
 

Dvojitý doplňkový topný panel TND
Abyste měli možnost dostatečně kombinovat topné panely, máme v nabídce tento doplňkový model. Svými parametry vyplňuje mezeru mezi ostatními sériemi. Panely série TND mají výšku 38cm, tloušťku 13cm a vyrábíme je v šířce od 41 do 162,5cm. Výkon těchto panelů se pohybuje v rozmezí 500W až 2500W. 
Všechny druhy elektrických topných panelů a radiátorů vyrábíme, navrhujeme a montujeme v ČR nedaleko malebného města Lanškrouna.

Pokud nevíte jak typ elektrického radiátoru zvolit a nejste si jisti, jaký topný výkon u elektrického topného panelu vám bude dostačovat, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.

 

Důležité názvosloví: 

Elektrický radiátor - elektrické přímotopy (Nejběžnější druh elektrického vytápění domácností a objektů je elektrický radiátor podlahový nebo nástěnný. Přesto se velmi často mylně zamněňují za podobné, ale technicky a výkonově zcela odlišné druhy elektrického topení. Monoho lidí zná např. elektrické přímotopy. Klasický elektrický přímotop je také elektrické vytápění, ale zcela odlišné konstrukce a jiných výkonů. Na přímotop nezískáte od ČEZ tzv. nižší - levnější tarif. to je citelný rozdíl vzhledem k nákladům.) Mezi výrazy, které zájemce o elektrické radiátory na zeď hledají, jsou např.: elektrické přímotopy s nízkou spotřebou, přímotop na zeď, elektrický přímotop na zeď, přímotop elektrický, nástěnný přímotop, přímotopy elektrické na zeď,...

Laické vnímání elektrických přímotopů vychází z potřeby rychlého a levného vytápění objektu, který je dočasně užíván. Přímotopy hledají také zákazníci, kteří potřebují jednoduše a rychle vytápět např. koupelnu a dětský pokoj. Nechtěji se zabývat drahou instalací plynového topení nebo shánět kotel na uhlí a dřevo. Podlahové vytápění je také vnímáno jako drahé a technicky složité a tak se nejčastěji poohlížíme po vytápění elektřinou. Domníváme se, že elektrické přímotopy jsou nejlacinější a nejrychlejší řešení. Platí to však jen trochu. Proč? Klasické přímotopy za 1000 Kč mají nedostačující výkon, nízkou kvalitu zpracování a rozhodně jim chybí dlouhodobá technická výdrž. Jejich vnitřek i vnějšek je řešení za pomoci plastových dílů. Cena odpovídá kvalitě a také proto je můžete najít u kdejakých prodejců a známých eshopů. Ovšem toto řešení není kvalitní a výkoný elektrický přímotop, který vydrží a na který můžete žádat od ČEZu levnější tarif!

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.