Dodání a instalace

Jaká je doba dodání elektrických radiátorů TORA BRODOS?

Doba dodání elektrických radiátorů je přibližně jeden týden.

Téměř všechny radiátory vyrábíme ihned po objednání, a s následnou expedicí se nám daří radiátory dodávat zhruba do pěti pracovních dnů od objednání případně zaplacení. Snažíme se nedržet výrobky skladem, aby zákazník vždy dostal „čerstvý“ radiátor bez sebemenších vad nebo dlouhého stání ve skladových prostorách.

DOPRAVU máte zdarma.

Jak probíhá instalace?

Každý radiátor dodáváme se závěsným systémem na zeď ...

Aby radiátor dobře vydával teplo, dodržujte při montáži doporučené vzdálenosti od stěn, nábytku či parapetu. I když není nutno vždy provádět nové elektrické rozvody, v případě, že chcete využít nárok na levný tarif od Vašeho dodavatele elektřiny, musí mít elektrické radiátory vlastní elektrický okruh s jističem. V jiném případě pak stačí elektrická zásuvka 230V.

Elektrický radiátor funguje pomocí termostatu. Ten je buď součástí radiátoru nebo může být TERMOSTAT BEZDRÁTOVÝ (zde je nutné objednat i bezdrátový přijímač) 

... anebo si elektrický topný panel Tora Brodos snadno přestavíte na přenosný radiátor (často nesprávně nazývaný jako přímotop či konvektor). Stačí jen k radiátoru pořídit kolečka či patky(na tyto přenosné radiátory není možno využít levnější tarif).

Podle vyhlášky 50/1978 Sb. instalaci provádí výhradně odborník v oboru elektro.

 

elektrický radiátor rychlá instalace

Elektrické radiátory TORA BRODOS přinášejí ekonomické a ekologické vytápění pro váš domov i chalupu.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX