Přenosné radiátory

Protože náš elektrický radiátor TORA Brodos nemusí jen viset na zdi a abyste měli možnost kombinovat a využít naše elektrické radiátory všude, máme pro Vás v nabídce tento doplňkový model, nazvaný:

PŘENOSNÉ ELEKTRICKÉ RADIÁTORY - PŘÍMOTOPY

Je to velmi jednoduché. Stačí k našemu elektrickému radiátoru doobjednat pojízdné nebo pevné patky. Díky tomu se stane radiátor mobilní a dá se lehce přemísťovat.

 

Patky nebo kolečka se dají nasadit k jakémukoliv radiátoru!
Všechny naše výrobky splňují nejvyšší parametry a požadavky na ELEKTRICKÉ RADIÁTORY PŘÍMOTOPY. Elektrické radiátory vyrábíme v ČR, nepoužíváme nekvalitní asijské komponenty, ale kvalitní materiály s německou technologií.

Radiátory na elektřinu TORA Brodos jsou ideálním řešením, pokud hledáte kvalitní elektrické přímotopy. Běžné přímotopy mají malý výkon, vysokou spotřebu, vydrží max. pár sezón a fungují spíše jako "jednoduchý ventilátor tepla", který mj. víří prach. Naše elektrické radiátory na bázi sálavého jádra s akumulační částí, jsou bezúdržbové, dají se použít (díky různým výkonům a rozměrům) do jakékoliv místnosti. Naše radiátory se vyznačují právě dlouhodobou životností a mají i mnohé další výhody!

Pevné patky (13 cm)
792,56 Kč bez DPH
959 Kč
TP004
Pevné patky (8 cm)
792,56 Kč bez DPH
959 Kč
TP003
Pojízdné patky
900 Kč bez DPH
1 089 Kč
TP001
3 položek celkem