Přenosné radiátory

Protože náš elektrický radiátor TORA BRODOS nemusí jen viset na zdi a abyste měli možnost kombinovat a využít naše elektrické radiátory všude, máme pro Vás v nabídce tento doplňkový model, nazvaný:

PŘENOSNÉ ELEKTRICKÉ RADIÁTORY - PŘÍMOTOPY

Je to velmi jednoduché. Stačí k našemu elektrickému radiátoru doobjednat pojízdné nebo pevné patky. Díky tomu se stane radiátor mobilní a dá se lehce přemísťovat.

 

Patky nebo kolečka se dají nasadit k jakémukoliv radiátoru!
Všechny naše výrobky splňují nejvyšší parametry a požadavky na ELEKTRICKÉ RADIÁTORY PŘÍMOTOPY. Elektrické radiátory vyrábíme v ČR, nepoužíváme nekvalitní asijské komponenty, ale kvalitní materiály s německou technologií.

Radiátory na elektřinu TORA BRODOS jsou ideálním řešením, pokud hledáte kvalitní elektrické přímotopy. Běžné přímotopy mají malý výkon, vysokou spotřebu, vydrží max. pár sezón a fungují spíše jako "jednoduchý ventilátor tepla", který mj. víří prach. Naše elektrické radiátory na bázi sálavého jádra s akumulační částí, jsou bezúdržbové, dají se použít (díky různým výkonům a rozměrům) do jakékoliv místnosti. Naše radiátory se vyznačují právě dlouhodobou životností a mají i mnohé další výhody!

Pojízdné patky TP001
900 Kč bez DPH
1 089 Kč
TP001
Pevné patky TP003 8 cm
792,56 Kč bez DPH
959 Kč
TP003
Pevné patky TP004   13 cm
792,56 Kč bez DPH
959 Kč
TP004
3 položek celkem
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX