Vytápění kotců a voliér

Sálavé topné panely zn. TORA Brodos se hodí i pro vytápění kotců a voliér pro zvířecí miláčky jako jsou pejsci nebo exotičtí ptáci.

V tomto případě doporučujeme zvolit topný panel s nejnižším watovým výkonem a s mechanickým termostatem. Pro vytápění voliéry a kotců postačuje sálavý topný panel s výkonem 500W pod označením „běžný“. Najdete ho v naší nabídce zde.

Topný panel se volí podle velikosti a umístění voliéry nebo kotce pro pejsky.

 

elektrické vytápění voliérelektrické vytápění psích kotců_1

 

Naše elektrické radiátory sálají po vypnutí ještě cca 45 minut, což je příjemné, ekonomické a dostačující. Termostatem nastavíte optimální regulaci spínání a vypínání. Předpokladem je hotový přívod elektrické energie.

DŮLEŽITÁ VÝHODA:
pořídíte-li si více elektrických radiátorů mimo voliéru a kotec i např. do rodinného domu nebo do garáže, tak můžete požádat dodavatele elektřiny o získání levnějšího tarifu. To u běžných přímotopů a topných panelů, které se prodávají jen tak nezískáte!

Pokud máte zájem o elektrické vytápění kotců a voliér, kontaktujte nás a rádi vám poradíme s výběrem vhodného radiátoru pro Vaše mazlíčky. 

 

vysoky panel upr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení