Bezdrátový digitální termostat 091FLRFv2

Bezdrátový programovatelný termostat SALUS 091FLRF.

Momentálně nedostupné
Kód: C010
Značka: Salus
2 299 Kč / ks 1 900 Kč bez DPH
Kategorie: Termostaty k radiátorům
Záruka: 2 roky
Výrobce: Salus

Týdenní programovatelný termostat, pomocí kterého lze jednoduše a efektivně nastavit kontrolu teploty v místnosti. Je vzhledem ke svému širokému využití univerzální programovatelný termostat s beznapěťovým kontaktem, vhodný k regulaci všech typů kotlů, elektrických přímotopů, spíná zařízení od 0-230V s maximální zátěží 5A.

Možnost nastavení citlivosti teploty již od 0,2°C Podsvícený displej Nový facelift s lesklým designem

 

Programové vybavení:

Termostat je vybaven týdenním programem s možností výběru 9 programů, z nichž u 3 programů je možnost uživatelského nastavení, zbývajících 6 programů je přednastavených v rámci programu lze střídat po hodinách dvě teploty komfortní (slunce) a úspornou (měsíc), které lze nastavit na libovolnou hodnotu.

 

Technické informace:

Rozsah řízení teploty: 5-30°C
Přesnost teploty: 0,2°C
Spínání: 0-230V, 50Hz, 16A
Napájení: alkalické baterie 2x LR6
Bezdrátový dosah: 100m na volné ploše - digitální přenos 868MHz
Rozměry: 154 x 80 x 30 mm

Bezdrátový digitální termostat 091FLRFv2

Doprava zdarma

Nový radiátor je do týdne u vás s dopravou zdarma. Nebo osobní odběr v Lanškrouně. Bezdrátový digitální termostat 091FLRFv2

Životnost 30 let

U našich radiátorů vám garantujeme 30 let životnosti. Bezdrátový digitální termostat 091FLRFv2

Poradíme vám

Nevíte si rady? S výběrem vám pomůžeme, kontaktujte nás na  +420 773 400 023.
Bezdrátový digitální termostat 091FLRFv2

Výhody elektrického radiátoru TORA BRODOS:

  • vysoká úspora při pořizování – není potřeba kotel, rozvody, atd.
  • topení elektrickým radiátorem je levnější díky sníženému tarifu za elektřinu
  • jednoduchá instalace a minimální servis
  • nevíří prach – vhodný pro alergiky
  • odolnost a dlouhá životnost
  • bezpečnější – v případě havárie nevyteče ani nezamrzne
  • kompatibilní s alternativními zdroji elektrické energie jako jsou fotovoltaiky a solární panely
Bezdrátový digitální termostat 091FLRFv2

Balení obsahuje:

  • montážní sadu pro upevnění na zeď
  • síťový kabel bez koncové hlavice (tu můžete dokoupit na našem e-shopu)

Zvládnu sám zapojit radiátor?

Výhodou našich elektrických radiátorů je, že můžete využívat pouze v jedné místnosti a nemusíte vytápět celý dům, byt či chatu. Zároveň i instalace je poměrně snadná. Pokud byste chtěli konzultaci, jak radiátor zapojit.  Napište na info@radiatory-elektricke.cz

Jak probíhá údržba elektrických radiátorů?

Elektrické radiátory TORA BRODOS s.r.o. jsou tzv. bezúdržbové. To znamená, že je nemusíte nechávat pravidelně kontrolovat odborníky a odpadá starost ohledně revizí jako u jiných druhů vytápění, které pro funkci potřebují kotel.

Jak regulovat teplotu na tomto radiátoru?

Teplota vytápění se reguluje pomocí termostatu, buď zabudovaným od výrobce nebo bezdrátovým termostatem. 

Termostat, případně přijímač, není součástí tohoto elektrického radiátoru. Termostaty a přijímače najdete na našem e-shopu v sekci příslušenství

Jaká je doba dodání elektrických radiátorů TORA BRODOS?

Doba dodání elektrických radiátorů je přibližně jeden týden.

Téměř všechny radiátory vyrábíme ihned po objednání, a s následnou expedicí se nám daří radiátory dodávat zhruba do pěti pracovních dnů od objednání případně zaplacení. Snažíme se nedržet výrobky skladem, aby zákazník vždy dostal „čerstvý“ radiátor bez sebemenších vad nebo dlouhého stání ve skladových prostorách.

Jsme Česká firma TORA BRODOS s.r.o.

Firma byla založena za účelem výroby a prodeje výhradně českých topných panelů (elektrických radiátorů) pro domy, chaty, chalupy, garáže, voliéry a další objekty. Spoluvlastníci firmy vyvinuli ryze český systém tzv. sálavého tepla. Výroba radiátorů na elektrickou energii je zaměřena zejména na kvalitu výroby a na poskytování levného servisu zákazníkům. Elektrických radiátorů např. do koupelny najdete na trhu velké množství. Tyto topné elektrické panely zn. TORA BRODOS jsou na vyšší technické úrovni a zároveň nenáročné na instalaci a případný servis. Založení firmy TORA BRODOS s.r.o. v roce 2017 Elektrické radiátory vyrábíme přes 10 let. V průběhu deseti let jsme zdokonalili výrobní procesy a zlepšili prodejní postupy. Neustále pracujeme na novém designu elektrických radiátorů V loňském roce jsme představili novou sadu elektrických radiátorů s hladkých designem povrchů na stavebním veletrhu v Praze. 


Bezdrátový digitální termostat 091FLRFv2 Rychlé dodání, odborná spolupráce při výběru, maximální spokojenost výkon kvalita a cena. Vřele doporučuji

Martin Koch 

Bezdrátový digitální termostat 091FLRFv2 Radiátory od firmy TORA BRODOS jsme instalovali cca pře 1 rokem, zatím fungují bez problému a se spotřebou el. energie jsem maximálně spokojen a mile překvapen.

Milan Linhart

Bezdrátový digitální termostat 091FLRFv2 Jsme velmi spokojeni, je estetický, dlouhodobě udrží teplotu v místnosti při vypnutí levnějšího elektrického proudu a nedochází tak k teplotním výkyvům.

Mgr. Libuše Amálie Holá

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX